
Рустувальний профіль 2х2 з сіткою Valmiera (прошитий)
від 2 580 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 20746
+380 (63) 524-83-49
Руслан- +380 (50) 310-02-29Катерина
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рустовий профіль ПВХ 20 х 20 мм з армуючою склосіткою Valmiera Glass, з напрямною кромкою та захисною льотною.
Глибина руста 20мм, ширина руста 20мм.
Рустовий профіль (боня) застосовується для формування рустів - декоративної розшивки фасаду будівлі в контактній системі утеплення ETICS.
Профіль для рустів виконаний з якісного ПВХ стійкого до ультрафіолету, із застосуванням лугостійкої брендованої склосітки Valmiera Glass (Латвія).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valmiera |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кутник з сіткою |
| Матеріал | ПВХ |
| Покриття | Без покриття |
| Довжина | 3000 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звіс сітки, см | 10х10см |
| Тип сітки | Valmiera Glass |
| Наявність захисної плівки | Є |
| Тип русту | 20х20 мм |
| Кількість в упаковці: | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 580 ₴/упаковка




