
ШПАКЛІВКА ПФ-002 TM Sorbi
від 112 ₴/кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 0545
+380 (63) 524-83-49
Руслан- +380 (50) 310-02-29Катерина
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ШПАКЛІВКА ПФ-002 TM Sorbi
Шпаклівка складається з суміші пігментів та наповнювачів у пентафталевому лаку, доповненої органічними розчинниками.
Призначення:
Шпаклівка призначена для вирівнювання та виправлення дефектів на ґрунтованих металевих та дерев'яних поверхнях як в атмосферних умовах, так і всередині приміщень.
Переваги:
- Широкий діапазон застосування.
- Простота нанесення.
- Швидкий час висихання.
Властивості:
- Розчинники: Уайт-спірит, сольвент.
- Тип нанесення: Шпатель, пневматичний розпилювач.
- Час висихання: не більше 24 годин при температурі (20±2)°C; не більше 1 години при (80-85)°C.
- Фасовка: банка 0,8 кг, відро 18 кг.
- Зберігання: У щільно закритій тарі, захищені від тепла, вологи та сонячного світла. Гарантійний термін зберігання - 6 місяців з дня виготовлення.
Додаткова інформація:
Перед застосуванням шпаклівки необхідно добре перемішати, за необхідності розбавити. Поверхню перед нанесенням шпаклівки слід очистити від пилу, бруду, масел та жирних плям. Старе лакофарбове покриття слід повністю видалити. Висохлий шар шпаклівки слід зчистити шліфувальною шкуркою, протерти м'якою тканиною та провести фарбування.
Умови замовлення:
Мінімальне замовлення можливе від 1 кг. Ціна, наявність та умови фасування менше 50 кг обговорюються індивідуально з менеджером компанії.

Як оформити замовлення?



Заявка на покупку онлайн або дзвінок менеджера
Консультація менеджера, допомога у виборі
Обговорення умов замовлення, форми оплати, постачання



Повна передплата або оплата за пересилання товару
Відправка продукції до будь-якого міста України
Отримання товару у відділенні служби доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sorbi |
| Країна виробник | Україна |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Призначення шпаклівки | Вирівнювальна (стартова) |
| Тип використання | Універсальний |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Фасовка матеріалу (кг) | 50 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 1 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 0.2 мм |
| Максимальна товщина шару | 0.5 мм |
| Час висихання | 24 годин |
| Мінімальна температура виконання робіт | 10 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 35 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -45 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Барабан металевий |
| Вид | |
| Тип шпаклівки | пентафталева |
| Зберігання | |
| Термін зберігання (міс) | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 112 ₴/кг

