
Шпаклівка НЦ-0038
113 ₴/кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
+380 (63) 524-83-49
Руслан- +380 (50) 310-02-29Катерина
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шпаклівка НЦ-0038
Шпаклівка НЦ-0038 призначена для вирівнювання та виправлення дерев'яних поверхонь при оздобленні, таких як меблі та інші вироби. Вона також використовується в системах покриттів, які експлуатуються як на відкритому повітрі, так і всередині приміщень.
Склад:
Шпаклівка складається зі спеціально підібраних компонентів для забезпечення гарної адгезії, захисних та вирівнювальних властивостей.
Переваги:
- Швидке висихання
Властивості:
- Наноситься на поверхню шпателем або заливкою
- За необхідності можна розбавити ацетоном або розчинником 645, 646
- Витрата на одношарове покриття Становить 400-600 г/м2
Додаткова інформація:
Гарантійний строк не є строком придатності, який для ЛКМ більше. Продукцію з закінченим гарантійним строком можна використовувати, якщо вона зберегла свої властивості. Шпаклівка не має декоративних властивостей, її компоненти підібрані виключно для забезпечення адгезії, захисту та вирівнювання поверхонь.

Як оформити замовлення?



Заявка на покупку онлайн або дзвінок менеджера
Консультація менеджера, допомога у виборі
Обговорення умов замовлення, форми оплати, постачання



Повна передплата або оплата за пересилання товару
Відправка продукції до будь-якого міста України
Отримання товару у відділенні служби доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Призначення шпаклівки | Вирівнювальна (стартова) |
| Тип використання | Універсальний |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Колір | Білий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 50 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 0.5 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 0.3 мм |
| Максимальна товщина шару | 0.5 мм |
| Час висихання | 3 годин |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -40 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | |
| Тип шпаклівки | нітроцелюлозні |
| Зберігання | |
| Термін зберігання (міс) | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴/кг

