
Піч буржуйка Вогник S
4 900 ₴
- Під замовлення
- Код: 445501
Відправка з 04 квітня 2026- +380 (50) 310-02-29Катерина
Печі виготовлені зі сталі 3 мм.
Мають ККД 85%
Діаметр виходу під трубу 108 мм
Зроблено в Україні з душею
Площа обігрівання до 30 кв. м
Габарити в см: Ш 25 У 30 Д 40
Піч-буржуйка опалювальна з варильною поверхнею для дров — компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього нагрівання приміщень і приготування їжі. Особливості: Піч обладнана поворотною заслінкою-шибером, що регулює тягу. Шибер розташований у наголовці димоходу. Повертаючи ручку ударера, можна збільшувати або зменшувати переріз димового каналу і в такий спосіб регулювати інтенсивність горіння в топці. Стандартна заслінка для димоходу зі сталі перекриває переріз димового каналу на 85%. Такий відсоток є оптимальним для ефективного виведення чадних газів. Щільне прилягання дверцят до корпусу печі забезпечується завдяки внутрішній вставці. Така особливість запобігає підсмоктуванню повітря й угару всередині приміщення.
Технічні характеристики: Корпус печі виготовлений із листової сталі завтовшки 3 мм. Піч обладнана шибером для зміни перерізу димоходу. Приєднувальний діаметр патрубка димоходу — 108 мм під трубу димохода діаметром 110 мм.
Піч-буржуйка пофарбована термостійкою фарбою (800 С) чорного кольору у два шари. Паливо-бікети з деревини, дрова.
Піч має бути встановлена на негорючого постаменті, заввишки не менш ніж 100 мм, і має виступати не менш ніж 300 мм із кожної зі сторін печі. Це є запорукою безпечної експлуатації печі.
Як оформити замовлення?



Заявка на покупку онлайн або дзвінок менеджера
Консультація менеджера, допомога у виборі
Обговорення умов замовлення, форми оплати, постачання



Повна передплата або оплата за пересилання товару
Відправка продукції до будь-якого міста України
Отримання товару у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sorbi |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Кора, Торф, Буре вугілля, Тріска, Тирса, Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 4 900 ₴




