
Шпаклівка НЦ-008
від 127 ₴/кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: НЦ-008
- +380 (50) 310-02-29Катерина
Шпаклівка НЦ-008 ГОСТ 10277-90
Застосування:
Шпаклівка призначається для вирівнювання та виправлення дефектів заґрунтованих металевих та дерев'яних поверхонь, для виправок по виявляючому шару емалі.
Основні характеристики:
Шпаклівка є густою в'язкою масою, що складається з суміші пігментів, наповнювачів і розчину колоксиліну в органічних розчинниках з додаванням пластифікатора і масел.
Час висихання за температури 20°С – не більше 2,5 год.
Витрата шпаклювання на один шар - 100-300 г/м. кв., залежно від характеру та виду дефектів.
Підготовчі роботи:
Поверхня для нанесення повинна бути сухою, попередньо очищена від пилу, жирових та інших забруднень, іржі, окалині та старого неміцно тримається покриття, металеві поверхні повинні бути попередньо заґрунтовані. Розчинники: Р-645, Р-646.
Забарвлення:
Перед застосуванням шпаклівку ретельно перемішати.
Нанесення: шпатель або пневматичне розпилення.
Як оформити замовлення?



Заявка на покупку онлайн або дзвінок менеджера
Консультація менеджера, допомога у виборі
Обговорення умов замовлення, форми оплати, постачання



Повна передплата або оплата за пересилання товару
Відправка продукції до будь-якого міста України
Отримання товару у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Призначення шпаклівки | Вирівнювальна (стартова) |
| Тип використання | Універсальний |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Фасовка матеріалу (кг) | 50 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 0.2 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 0.1 мм |
| Максимальна товщина шару | 2 мм |
| Час висихання | 2.5 годин |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 35 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -40 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | |
| Тип шпаклівки | нітроцелюлозні |
| Зберігання | |
| Термін зберігання (міс) | 6 |
- Ціна: від 127 ₴/кг

