
Шпатлевка ХВ-005
від 116 ₴/кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: ХВ-005
- +380 (50) 310-02-29Катерина
Застосування і властивості
Шпаклівка ХВ-005 – універсальний матеріал для обробки металевих і дерев'яних поверхонь. Продукт виглядає як густа в'язка шпаклювальна маса, що складається із суміші пігментів, наповнювачів та розчину полівінілхлоридної хлорованої смоли в органічних розчинниках, куди додається пластифікатор. Поверхня покриття з даного ЛКМ після висихання повинна бути рівною, однорідною, без бульбашок, подряпин, тріщин та різних механічних включень. Даний матеріал призначений для вирівнювання та виправлення дефектів, заґрунтованих металевих та дерев'яних поверхонь, а також для виправок за виявною кулею фарби. Для розведення цього виду шпаклівки рекомендується використовувати розчинники Р-4, Р-4А або Р-5, Р-5А. Цими ж розчинами проводиться також чистка інструментів після проведення робіт. Матеріал наносять на поверхню за допомогою шпателя або методом пневматичного розпилення.
Характеристики
- Масова частка нельотних речовин у нормі становить 67 відсотків;
- Умовна в'язкість при температурі (20,0+0,5) °С за віскозиметром типу ВЗ-246 з діаметром сопла 6 мм не перевищує 45 секунд;
- ХВ-005 здатна шліфуватися з водою;
Правила безпеки та зберігання
Під час роботи дотримуйтесь правил безпеки: матеріал відноситься до вогненебезпечних! Не допускайте роботи з ним поблизу відкритих джерел вогню. Нанесення проводити лише при справній роботі вентиляції, у гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускайте потрапляння частинок матеріалу до органів дихання та травлення. При попаданні складу на шкіру потрібно її теплою водою з милом. Зберігати ХВ-005 необхідно в приміщенні в щільно закритій тарі, повністю виключивши попадання прямих сонячних променів і води при температурі навколишнього повітря від -40 до +40 °С. Термін зберігання матеріалу становить шість місяців з моменту виробництва. Випускається відповідно до стандарту якості ГОСТ 10277-90.
Як оформити замовлення?



Заявка на покупку онлайн або дзвінок менеджера
Консультація менеджера, допомога у виборі
Обговорення умов замовлення, форми оплати, постачання



Повна передплата або оплата за пересилання товару
Відправка продукції до будь-якого міста України
Отримання товару у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Призначення шпаклівки | Вирівнювальна (стартова) |
| Тип використання | Універсальний |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Фасовка матеріалу (кг) | 50 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 0.3 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 0.1 мм |
| Максимальна товщина шару | 2 мм |
| Час висихання | 1 годин |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 35 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -40 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 40 град. |
| Вид | |
| Тип шпаклівки | перхлорвінілова |
| Термін зберігання (міс) | 6 |
- Ціна: від 116 ₴/кг

