
Шпаклівка ЕП-0010 (ТУ)
165 ₴/кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: ЭП-0010
- +380 (50) 310-02-29Катерина
Опис
Шпаклівка призначена для вирівнювання заґрунтованих або не заґрунтованих металевих та неметалевих поверхонь...
Шпаклівка ЕП-0010 Опис:
Шпаклівка ЕП-0010 — є сумішшю пігментів, наповнювачів, пластифікаторів, розчину епоксидної смоли в органічних розчинниках з додаванням затверджувача.
Призначення: Шпаклівка призначена для вирівнювання заґрунтованих або не заґрунтованих металевих та неметалевих поверхонь, а також в якості ґрунтовки під епоксидні матеріали (емаль ЕП різних кольорів). Також шпаклівка ЕП-0010 застосовується для систем покриттів, що експлуатуються в атмосферних умовах та всередині приміщень. При розведенні органічними розчинниками, шпаклівка ЕП-0010 може використовуватися як грунтовка. Шпаклівка ЄП-0010 дозволена для застосування у суднобудуванні та судноремонті.
Свойства: Матеріал володіє низьким вмістом летких речовин — 10%; високою водостійкістю, стійкістю до мінеральних масел, бензину, миючих засобів. Забезпечує високу адгезійну міцність покриття, водостійкість, стійкість до перепадів температур (від -60°С до +140°С). Отверділа шпаклівка ЕП-0010 шліфується водостійкою шліфувальною шкуркою з водою.
Нанесення: Для розведення шпаклівки ЕП—0010 і промивання інструментів можна використовувати розчинники: Р-646, ксилол, толуол, Р-4, Р-5, Р-5А Для приготування композиції затверджувач № 1 або ДЕТА у співвідношенні 4% до маси основи змішати з основою і ретельно перемішувати не менше 10 хвилин. Підготовлену шпаклівку ЕП-0010 наносять на поверхню металу шпателем, пензлем або розпилювачем при температурі навколишнього повітря не менше 5ºС., по можливості створюючи рівну поверхню. Після повного висихання кулі поверхню шпаклівки ЕП-0010 шліфується, після чого наносять наступні кулі шпаклівки ЕП-0010 або інших лакофарбових матеріалів. При використанні в якості ґрунтовки, шпаклівки ЕП-0010 розбавляються до в'язкості, що дозволяє наносити їх пневморозпилювачем. Шпаклівка ЕП-0010 може наноситися і по заґрунтованій епоксидними ґрунтовками (ЕП) поверхні.
Умови зберігання та транспортування: У закритих приміщеннях у герметичній тарі. Гарантійний термін зберігання емалі 12 міс. з дня виготовлення.
Відмітні особливості шпаклівки: Забезпечує високу адгезійну міцність покриття, водостійкість, стійкість до перепадів температур (від -60°С до +140°С). Отверділа шпаклівка шліфується водостійкою шліфувальною шкуркою №4-6 з водою.
Колір: червоно-коричневий відтінок не нормується)
Технічні характеристики:
| Зовнішній вигляд покриття після висихання шпаклювального | Поверхня шпаклівки повинна бути рівною, однорідною, без міхурів, тріщин, крупинок не розтертого пігменту та механічних включень. |
| Умовна в'язкість шпаклівкової пасти, розведеної розчинником при температурі (20,0 ± 0,5) °С, за віскозиметром типу ВЗ-246 (або ВЗ-4) з діаметром сопла 4 мм, з | 30 - 45 |
| Масова частка нелетких речовин шпаклювальної пасти, %, не менше | 90 |
| Час висихання до ступеня 4 год не більше: при температурі (20 ± 2) °С | 24 |
| Час висихання до ступеня 4 год, не більше: при температурі 65 — 70°С | 7 |
| Еластичність шпаклювального покриття при згині, мм, не більше | 50 |
| Міцність шпаклівки при ударі на приладі типу У-1, см, не менше | 40 |
| Здатність шліфуватися | Шпаклівка має шліфуватися водостійкою шкіркою №4-6 з водою |
| Термін придатності шпаклівки при температурі (20 ± 2) °С, рік, не менше: при нанесенні методом пневматичного розпилення | 6 |
| Термін придатності шпаклівки при температурі (20 ± 2) °С, рік, не менше: при нанесенні шпателем | 1,5 |
Як оформити замовлення?



Заявка на покупку онлайн або дзвінок менеджера
Консультація менеджера, допомога у виборі
Обговорення умов замовлення, форми оплати, постачання



Повна передплата або оплата за пересилання товару
Відправка продукції до будь-якого міста України
Отримання товару у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення шпаклівки | Вирівнювальна (стартова) |
| Тип використання | Універсальний |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Фасовка матеріалу (кг) | 50 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 0.7 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 0.2 мм |
| Максимальна товщина шару | 0.5 мм |
| Час висихання | 24 годин |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Зберігання | |
| Термін зберігання (міс) | 12 |
| Вид | |
| Тип шпаклівки | епоксидна |
- Ціна: 165 ₴/кг

