
Міжвінцевий утеплювач ТМ “KONSULATE” для зрубів
1 117 ₴
- В наявності
- Код: 130
+380 (63) 524-83-49
Руслан- +380 (50) 310-02-29Катерина
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
80% конопляне волокно, 20% поліефірне волокно,
Ширина полоски — 0,2 м
Довжина полоски — 10,0 м
Площа полоски — 2,0 м2
Щільність — 400,0 г/м2 (57 кг/м3)
Висота матеріала — 10,0 мм
Вага полоски — 0,8 кг
Кількість полосок у рулоні — 5 шт.
Вага рулона — 4,2 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сумикамволь |
| Країна виробник | Україна |
| Вид основної сировини | Органічне |
| Щільність | 0.4 кг/м3 |
| Покриття | Без покриття |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага відрізка кг | 0.8 |
| Вага паковання | 4.2 кг |
| Довжина м. | 10 м.п. |
| Кількість відрізків у рулоні | 5 |
| Щільність г/м2 | 400 |
| Площа м2. | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 117 ₴

