
Шпаклівка ХВ-004 (ГОСТ)
від 127 ₴/кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: ХВ-004
- +380 (50) 310-02-29Катерина
Призначення:
Шпаклівка ХВ-004 призначена для вирівнювання та виправлення дефектів заґрунтованих металевих та дерев'яних поверхонь, для виправок за виявною кулею емалі виробів у системах покриттів, експлуатованих в атмосферних умовах та усередині приміщень.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
|
Зовнішній вигляд і колір шпаклівки після висихання |
Рівне, однорідне, без бульбашок, подряпин, тріщин та механічних включень сірого чи зеленого кольору, відтінок не нормується |
|
Година висихання до ступеня 3, при температурі (20±2)°З, год, не більше |
2 |
|
Масова частка нельотних речовин, % |
60-67 |
|
Здатність шліфуватися |
Шліфується з водою |
|
Еластичність при вигоні, мм, не більше |
50 |
|
Рекомендована товщина шпаклювальної кулі, мкм |
До 150 |
|
Розріджувач |
Р-4, Р-4А, Р-5, Р-5А |
Умови нанесення:
Перед застосуванням шпаклівки ХВ-004 необхідно добре перемішати до однорідної маси. Шпаклівка наноситься шпателем або методом пневматичного розпилення. Перед нанесенням шпаклівки методом пневматичного розпилення її розбавляють зазначеними розчинниками до робочої в'язкості 18-20 с за віскозиметром типу ВЗ-246 (з діаметром сопла 4 мм). Підготовлену шпаклівку ХВ-004 наносять на поверхню при температурі навколишнього повітря не менше 5°C та відносній вологості повітря не вище 80%. Після повного висихання кулі (2 год при температурі 20°С) поверхню шпаклівки шліфується та знепилюючу, після чого наносять наступні кулі шпаклівки або інших лакофарбових матеріалів.
Запобіжні заходи:
Матеріал вогненебезпечний! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи робити при гарній вентиляції з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати потрапляння до органів дихання та травлення. При влученні матеріалу на шкіру промийте її теплою водою з милом.
Зберігати шпаклівку ХВ-004 рекомендується у поміщенні при температурі від -20°С до +30°С, виключивши попадання на неї прямих сонячних променів та вологи.
Як оформити замовлення?



Заявка на покупку онлайн або дзвінок менеджера
Консультація менеджера, допомога у виборі
Обговорення умов замовлення, форми оплати, постачання



Повна передплата або оплата за пересилання товару
Відправка продукції до будь-якого міста України
Отримання товару у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Призначення шпаклівки | Вирівнювальна (стартова) |
| Тип використання | Універсальний |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Фасовка матеріалу (кг) | 50 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 0.3 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 0.05 мм |
| Максимальна товщина шару | 0.15 мм |
| Час висихання | 2 годин |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -40 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Зберігання | |
| Термін зберігання (міс) | 6 |
| Вид | |
| Тип шпаклівки | перхлорвінілова |
- Ціна: від 127 ₴/кг

